Otelin 3’üncü katında dehşet! Kadın tutunduğu tenteyle birlikte düştü

Olay, Bahçelievler Şirinevler Mahallesi’nde saat 03.00 sıralarında meydana geldi. Argümana nazaran, bir bayan şimdi bilinmeyen bir nedenle 6 katlı otelin 3’üncü katında cama çıktı.

Daha sonra tenteye tutunan bayan aşağıya gerçek sarkmaya çalıştı. Bir müddet tenteye tutunan bayan, tentenin yerinden kopmasıyla birlikte aşağı düştü. Bayanın tutunduğu tente ve düşerken çarptığı bir alt katın tentesi de bayanla birlikte aşağıya düştü. Daha sonra otelin önünde park halinde bulunan arabaya çarpan bayan daha sonra beton yere çakıldı. O anlar ise saniye saniye cep telefonu kamerasına yansıdı.

KORKU DOLU ANLAR CEP TELEFONU KAMERASINA YANSIDI

Cep telefonu kamerasına yansıyan manzaralarda, otelin penceresinden dışarıya çıkan bayan 3’üncü katın penceresinin üzerinde takılı tenteye tutunarak aşağıya sarkmaya başladı. Bir mühlet tenteye tutunmaya çalışan bayan, yerinden kopan tenteyle birlikte aşağıya düştü. Düşerken çarptığı bir alt katın tentesi de yerinden koparak bayanla birlikte aşağıya düştü.

İhbar üzerine olay yerine sıhhat ve polis takımları sevk edildi. Sıhhat takımları yaralı bayanı hastaneye kaldırırken polis takımları olayla ilgili çalışma başlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir