Kız öğrenci yurdunda korku dolu anlar! Zorla girdi, bir kişiyi satırla kovaladı

Olay, dün saat 21.00 sıralarında Çünür Mahallesi’nde meydana geldi. Aracıyla üniversite öğrencilerinin kaldığı kız öğrenci yurduna gelen O.T., burada çalışan eşini rahatsız ettiğini öne sürdüğü aşçı İ.Ö. ile görüşmek istediğini söyledi.

Ana kapıdan içeri alınmayan O.T., aracına gidip aldığı satırla geri döndü. Kapıdan zorla içeri giren O.T., kimliği şimdi öğrenilemeyen bir kişiyi satırla kovalamaya başladı.

Yurt yerleşkesi içinde öğrencilerin bağrışmaları ortasında yaşanan olaya güvenlik vazifelileri müdahale etti. İhbar üzerine yurda polis grupları sevk edildi. Güvenlik vazifelilerinin ikna ederek uzaklaştırdığı O.T. gelen polis grupları tarafından gözaltına alındı. Olayda yaralananın olmazken, O.T.’nin süreçlerinin devam ettiği belirtildi.

‘SABAHA ÇIKARTMAM SENİ’

Bu ortada olay, cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. İmgede O.T.’nin, aşçı kıyafetli bir kişiyi kovaladığı görüldü. Etraftaki öğrencilerin kaygıyla bağırdığı olaya güvenlik vazifelileri müdahale ederken, “Sabaha çıkartmam seni. Sabah görmeyeceğim seni” diye bağrışlar duyuldu. Bir müddet sonra O.T.’nin ikna edilerek uzaklaştırıldığı anlar da imgelerde yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir