Eyüpspor’da teknik direktör İbrahim Üzülmez ile yollar ayrıldı

1. Lig’de şampiyonluk gayreti veren Eyüpspor’da sürpriz bir ayrılık yaşandı. İstanbul grubunda, İbrahim Üzülmez periyodu resmen sona erdi.

KARŞILIKLI ANLAŞARAK YOLLAR AYRILDI

Eyüpspor’dan yapılan açıklamada, “Teknik Yöneticimiz İbrahim Üzülmez ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Sayın İbrahim Üzülmez’e kulübümüze katkılarından ötürü teşekkür eder, bundan sonraki mesleğinde muvaffakiyetler dileriz.” sözleri kullanıldı.

“FUTBOL TOPU ÜZERE HER TARAFA DÖNEN BİR CAMİA”

Son olarak Çaykur Rizespor maçını 1-0 kaybeden Eyüpspor’da İbrahim Üzülmez, bir teknik yöneticinin liderle konuştuğu savlarına ait, “O ismi zati söyleyen söylüyor. Hocalar gelip geçer. Eyüpspor’a bir sürü hoca geldi, biz de gidebiliriz. Kulüpler bakidir. Teknik adam grubun başındayken birtakım şeyler konuşulması yanlışsız değil. Futbol topluluğundan dürüstlük beklenmez. Futbol topu üzere her tarafa dönen bir topluluk. Herkes birbirinin sırtına basarak bir şeyler yapmaya çalışıyor. Biz misyonumuzun başındayken olmaz. Ayrıldıktan sonra liderle konuşursun, bunlar olur. Bir ayrılalım, ayrılmadık kadronun başındayız.” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir